Menü Aç

Sabancı Beykoz Öğretmenevi Hakkında

Sabancı Beykoz Öğretmenevi, İSTANBUL ili Küçüksu Caddesi No:10 Anadolu Hisarı Beykoz / İstanbul adresinde yer alan - oda ve - yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Sabancı Beykoz Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Sabancı Beykoz Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu boğaz içinde olup Göksu ve Küçüksu derelerinin arasında Rumeli ve Anadolu hisarlarının karşısında iki köprüye 3 km mesafede eşsiz boğaz manzarası ile misafirlerine en kaliteli hizmeti vererek yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan sektörde lider bir öğretmenevidir. 1988’de Sabancı Vakfı tarafından restore edilerek Türkiye’nin ilk öğretmenevlerinden biri olmuştur.

Sabancı Vakfı’nın öğretmenlerin hizmetine sunduğu çok sayıda tesisten biri olan Sabancı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu, tarihi eserlerin çevrelediği bir ortamda, Boğaz’ın güzelliklerine nazır bir konumdadır.

1.930 kişilik kapasitesi olan Sabancı Beykoz Öğretmenevi‘nde biri açık havada ve 1.530 kişilik olmak üzere 5 ayrı restoran, 400 kişilik kafeterya, yemekhane, dinlenme salonu, yatak odaları, kuaför salonu, idari ofisler ve sahilde geniş bir bahçe bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (216) 332 36 34

0 (216) 308 24 11

Küçüksu Caddesi No:10 Anadolu Hisarı Beykoz / İstanbul

Sabancı Beykoz Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 100 TL 112.5 TL 120 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 150 TL 168.75 TL 180 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 200 TL 225 TL 240 TL
3 Kişilik Oda 300 TL 337.5 TL 360 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

İSTANBUL Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.