Menü Aç

Sabancı Çumra Öğretmenevi Hakkında

Sabancı Çumra Öğretmenevi, KONYA ili İzetbey Mah.Alparslan Türkeş Cad.Papatya Sokak No:2 Çumra/Konya adresinde yer alan 5 oda ve 11 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Sabancı Çumra Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

sehir merkezinde olup en eski yerleşim yeri olan Çatalhüyüke 12 Km mesafededir. 2 kişilik 4 kişilik 3 kişilik oda mevcuttur. Lokal ve dinlenme ve okuma salonu mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (332) 447 10 56

0 (332) 447 10 56

İzetbey Mah.Alparslan Türkeş Cad.Papatya Sokak No:2 Çumra/Konya

Sabancı Çumra Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 25 TL 25 TL 30 TL
Oda Fiyatı 25 TL 25 TL 30 TL

Etiketler : , , , ,

KONYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.