Menü Aç

Sabancı Fındıklı Öğretmenevi Hakkında

Sabancı Fındıklı Öğretmenevi, RİZE ili Merkez Mah. Sakıp Sabancı Cad. FINDIKLI/RİZE adresinde yer alan 16 oda ve 36 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Sabancı Fındıklı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Sabancı Fındıklı Öğretmenevi, ilçe merkezinde olup terminale 200 m, Trabzon Havalimanına 137 km uzaklıkta olup, denize 50 m uzaklıktadır. Sabancı Fındıklı Öğretmenevi, 16 oda 36 yatak oturma salonu kütüphane çok amaçlı salon bilgisayar odası ve lokal hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (464) 511 24 11

0 (464) 511 24 11

Merkez Mah. Sakıp Sabancı Cad. FINDIKLI/RİZE

Sabancı Fındıklı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 33 TL 33 TL 50 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 49.5 TL 49.5 TL 75 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 66 TL 66 TL 100 TL
3 Kişilik Oda 99 TL 99 TL 150 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

RİZE Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.