Menü Aç

Safranbolu Öğretmenevi Hakkında

Safranbolu Öğretmenevi, KARABÜK ili Atatürk Mah. Okul Sok. No:7 SAFRANBOLU adresinde yer alan 5 oda ve 15 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Safranbolu Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Safranbolu Öğretmenevi 1985 yılından itibaren lokal olarak hizmet vermeye başlamıştır. Kurum 14 Mayıs 2008 tarihinden halen hizmet vermekte olduğu İl Özel İdaresi mülkiyetine ait Tarihi bir Rum binasında çalışmalarına devam etmektedir.Katı yakıt merkezi kalorifer sistemi ile ısınma ihitiyacı karşılanmaktadır. 5 oda,15 yatak konaklama ünitesi, yeme-içme üniteleri, bahçe ve seyir terası ve dinlenme alanları bulunmaktadır. Müşteri memnuniyeti, personel teşvik ve motivasyonları öncelikli olarak değerlendirilmektedir.Fiziki bina iyileştirmeleri, donanım ve hizmet kalitesindeki yükseliş sayısal verilerle takip edilerek planlamalara yansıtılmaktadır.

Yapımı 2007 yılında Safranbolu Öğretmenevi Yapma ve Yaşatma Derneği aracılığı ve öğretmenlerin desteği ile başlayan ikinci hizmet binası, 2010 yılında ilçemize önemli katkıları olan Bağışçı Sn. Muhittin Ünsal Tülbençi’nin atılımı ile üstlenilmiş olup, 2012 yılı MAYIS ayında 8 oda 24 yatak kapasitesi, 100 kişilik yemek salonu, lokal hizmeti,350 kişilik çok amaçlı salon, bayan kuaförü, bahçe dinlenme alanı ile hizmete girmesi planlanmakta olup, Tarihi Hizmet binası ve ana hizmet binası ile birlikte çalışmalarına devam etmesi planlanmaktadır.

Önemli Not: Kurumdaki odaların 2 kişilik olması sebebiyle aşağıda yer alan fiyatlar en az 2 kişi konaklaması durumunda geçerlidir. Odalarda tek kişi konaklaması durumunda belirtilen fiyata %50 yatak ücreti ilave edilir.

-

İletişim Bilgileri

0 (370) 725 42 77

0 (370) 725 42 77

Atatürk Mah. Okul Sok. No:7 SAFRANBOLU

Safranbolu Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğretmenevimizde 0-3 yaş arası ücretsiz,3-6 yaş arası %50 ücretli ve 6 yaş üzeri tam ücretlidir.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 60 TL 70 TL 80 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 90 TL 105 TL 120 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 120 TL 140 TL 160 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

KARABÜK Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.