Menü Aç

Şahinbey Öğretmenevi Hakkında

Şahinbey Öğretmenevi, GAZİANTEP ili Bey Mah. Atatürk Bulvarı No:23 Şahinbey/ Gaziantep adresinde yer alan 54 oda ve 108 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Şahinbey Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

0 (342) 231 3110 - 230 86 97

0 (342) 230 40 54

Bey Mah. Atatürk Bulvarı No:23 Şahinbey/ Gaziantep

Şahinbey Öğretmenevi 2015 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.

Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 28 TL 32 TL 40 TL

Etiketler : , , , ,

GAZİANTEP Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

Haberler/Duyurular

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.