Menü Aç

Sakarya Sapanca Öğretmenevi [KAPALI] Hakkında

Sakarya Sapanca Öğretmenevi [KAPALI], SAKARYA ili Rüstempaşa Mah.Vehbibey Cad.No:33 Sapanca/Sakarya adresinde yer alan - oda ve - yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Sakarya Sapanca Öğretmenevi [KAPALI] adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Sapanca Öğretmenevi konaklama hizmetini durdurmuş bulunmaktadır.

Sapanca Öğretmenevi doğal güzellikleri cenneti tabir ettiğimiz Sapancamızın merkezinde göle, tren garı ve terminale yürüyerek 5 dakika mesafededir. Alabalık tesislerine, Sapanca’nın doğal güzelliklerine ve Sakarya merkeze arabayla 10 dakikalık mesafededir.

-

İletişim Bilgileri

0 (264) 582 77 92 0 (264) 582 78 78

-

Rüstempaşa Mah.Vehbibey Cad.No:33 Sapanca/Sakarya

Sakarya Sapanca Öğretmenevi [KAPALI] 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı - TL - TL - TL

Etiketler : , , , , ,

SAKARYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.