Menü Aç

Salihli Ögretmenevi Hakkında

Salihli Ögretmenevi, MANİSA ili Aksoy Mah. Menderes Cad. No:70 Salihli Manisa adresinde yer alan 32 oda ve 56 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Salihli Ögretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Salihli Ögretmenevi olarak vizyonumuz; Öğretmenevimizin sosyal yapısı içerisinde, güven ve dürüstlüğü ilke edinerek, kuruluş amacımız doğrultusunda güleryüzlü, hoşgörülü, sevgi ve saygı temeline dayalı olarak öğretmenlerimize ve tüm misafirlerimize kaliteli hizmet sunmak.

Salihli Ögretmenevi olarak misyonumuz; Öğretmenlerimizin ve tüm misafirlerimizin istek ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayan kurum olmak. Kurumumuzun sosyal ve kültürel merkez haline gelmesini sağlamak.

Salihli Ögretmenevi ve ASO Müdürlüğü binamız İlçe Kaymakamlığımızın ve Milli Eğitim Müdürlüğümüzün çalışmaları ile İl Özel İdaresi tarafından yapılarak 2012 yılında tamamlanıp kurumumuza tahsis edilmiştir. Binamız 4 katlı olup 3049 metrekare kapalı alana sahiptir. Bodrum katta 172 metre kare yemekhane, 43 metrekare mutfak, kazan dairesi, 22 metrekare çamaşırhane ütü odası ve sığınaktan ibarettir. Zemin katta 196 metrekare lokal, 147 metrekare okuma odası ve dinlenme salonu, 1 idare odası 3 tuvalet 1 resepsiyon odası ve bekleme salonundan ibarettir. İkinci katta 19 tane konaklama odası, 1 tane malzeme deposu, 1 tane de idare odası mevcuttur. Üçüncü katımızda 12 konaklama odası ve malzeme odaları mevcuttur. Dördüncü katımızda ise 254 metrekare ve 229 metrekare iki tane çok amaçlı salon,3 tane tuvalet ve iki tane malzeme odası mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (236) 714 24 11

0 (236) 714 58 94

Aksoy Mah. Menderes Cad. No:70 Salihli Manisa

Salihli Ögretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Konaklama fiyatlarına kahvaltı tabağı dahildir.


.
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 47.5 TL 57.5 TL 67.5 TL
Double Oda (1 kişi) 40 TL 47.5 TL 55 TL
Double Oda (2 kişi) 80 TL 95 TL 110 TL
Oda Kapatma (1 kişi) 55 TL 65 TL 75 TL
Suit Oda 120 TL 150 TL 180 TL

Etiketler : , , , , , ,

MANİSA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.