Menü Aç

Samsun Öğretmenevi Hakkında

Samsun Öğretmenevi, SAMSUN ili Kale Mahallesi İstiklal Caddesi No:29 İlkadım / Samsun adresinde yer alan 56 oda ve 126 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Samsun Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Samsun Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu; şehir merkezinde olup; şehirler arası otobüs terminaline 5 km, hava alanına 25 km uzaklıktadır. Kafeteryasından denizi ve Samsun’u seyredebilirsiniz. Öğretmenevimizin hizmet üniteleri; 1 vip, 7 suit, 4 double olmak üzere 56 Oda, yemek salonu kahvaltı salonu oturma salonu 2 çok amaçlı salon, bilgisayar odası, berber, kuaför, kafeterya, lokal, kütüphane, okuma salonu ile hizmet vermekteyiz.

-

İletişim Bilgileri

0 (362) 431 25 46

0 (362) 432 38 35

Kale Mahallesi İstiklal Caddesi No:29 İlkadım / Samsun

Samsun Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Klima bazı odalarda bulunmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 45 TL 55 TL 65 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 67.5 TL 82.5 TL 97.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 90 TL 110 TL 130 TL
Suit Oda 90 TL 110 TL 130 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

SAMSUN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.