Samsun Öğretmenevi

Samsun Öğretmenevi, SAMSUN ili Kale Mah. İstiklal Cad. No:29 İlkadım/SAMSUN adresinde yer alan 59 oda ve 124 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Samsun Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Samsun Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu; şehir merkezinde olup; şehirler arası otobüs terminaline 5 km, hava alanına 25 km uzaklıktadır, kafeteryasından denizi ve Samsun’u seyredebilirsiniz. Öğretmenevimizin hizmet üniteleri; 8 i Süit 4 ü dabl 59 Oda Yemek Salonu kahvaltı salonu oturma salonu 2 çok amaçlı salon, bilgisayar odası, berber, kuaför, kafeterya, lokal, kütüphane, okuma salonu ile hizmet vermekteyiz.

Bir önceki öğretmenevi olan Karaman Merkez Öğretmenevi başlıklı sayfamızda Akşam Sanat Okulu, Çok Amaçlı Salon ve Konaklama hakkında bilgiler verilmektedir.

Samsun Öğretmenevi Fiyatları 2014 / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.
Öğretmen
Kamu
Sivil
Oda Fiyatları
35 TL
42,5 TL
50 TL
Salon Fiyatları
- TL
- TL
- TL
Samsun Öğretmenevi güncel fiyat bilgisi için 0 (362) 431 25 46 no'lu telefonu arayınız.

Comments

 • Şehir dışından 5.6 kişi gelmeyi planlıyoruz öğrenciyiz

  ..16 Şubat 2015
 • 19 mayıs üniverstesine yakın mı bide en az 3kişi 24 aralıkta konaklamayı düşünüyoruz önceden rezarvasyon gerekli mi?

  sultan15 Aralık 2014
  • Merhaba,
   Güncel fiyat, rezervasyon ve diğer bilgiler için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

   editör15 Aralık 2014
 • odalarınızda klima yok buzdolabı sogutmuyor oda lambası yanmıyor oda hizmetleriniz hiç yok misafir olarak geldim memnun kalmadım bilgilerinize….

  Serkan akıtıcı19 Ağustos 2014
 • samsunda konaklamayı düşünüyoruz. fiyatlar uygun fakat kız arkadaşım ile kalabilme imkanım var mı? bazı konaklama servisleri buna karşı çıkıyor

  selam10 Ağustos 2014
  • Yukarıda belirtilen telefon numaralarından kurum ile irtibata geçerek konu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

   editör11 Ağustos 2014
 • Merhaba, yemin töreni için gelmek istiyoruz askerlik şubesine uzaklık ne kadar kaç gün önceden yer ayırtmamız gerekir ? bilgi verirseniz memnun olurum .

  duriye İlhan04 Ağustos 2014
 • Ben Ve kardeşim öğretmen yalnız Ailece Konaklayacama İhtimali varmıdır Odalar Kaç kişilik ?

  Serpil28 Haziran 2014
  • Merhaba,
   Güncel fiyat, rezervasyon ve diğer tüm bilgiler için lütfen belirtilen telefon numaralarından kurum ile irtibata geçiniz.

   editör29 Haziran 2014
 • samsun öğretmen evi yakınlarında otopark problemi var mıdır.sanırım öğretmen evinin kendi otoparkı yok.selamlar

  haliltekin25 Mayıs 2014
  • Merhaba,
   Samsun Öğretmenevi’nde otopark bulunmamaktadır. Kurum etrafındaki yol kenarlarına ücretli olarak park yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için lütfen kurum ile irtibata geçiniz.

   editör26 Mayıs 2014
 • Agustos donemi icin dort kisilik yada iki kisilik kamu personeli konaklama ucreti ne kadar kardesim ogretmen. İndirimli fiyatlardan yararlanabilirmihim
  İlginize tesekkurler

  metin09 Şubat 2014
  • Merhaba,
   Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için yukarıda bulunan telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

   editör10 Şubat 2014

Bir Cevap Yazın


6 + = onbeş

Dikkat!
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.
İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.