Menü Aç

Sandıklı Öğretmenevi Hakkında

Sandıklı Öğretmenevi, AFYONKARAHİSAR ili Hisar Mah. Eski Afyon Yolu NO:113 SANDIKLI / AFYONKARAHİSAR adresinde yer alan 31 oda ve 64 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Sandıklı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Sandıklı Öğretmenevi kaplıcalara 10 km mesafede nezih bir yerdir. Sabahları açık büfe kahvaltı ve özel gün ve gecelerde ise toplu yemek yapılan bir yerdir. Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet,mevlit gibi kutlamalarınızı yapabileceğiniz bir yerdir.

-

İletişim Bilgileri

0 (272) 512 50 35

0 (272) 512 90 83

Hisar Mah. Eski Afyon Yolu NO:113 SANDIKLI / AFYONKARAHİSAR

Sandıklı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 32,5 TL 37,5 TL 45 TL
Oda Fiyatı 32,5 TL 37,5 TL 45 TL

Etiketler : , , , , , ,

AFYONKARAHİSAR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.