Menü Aç

Şanlıurfa Merkez Öğretmenevi Hakkında

Şanlıurfa Merkez Öğretmenevi, ŞANLIURFA ili Hamidiye Mahallesi Profesör A. Karahan Caddesi Vali Konağı Yanı Şanlıurfa adresinde yer alan 72 oda ve 206 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Şanlıurfa Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Şanlıurfa Merkez Öğretmenevi; İl Milli Eğitim Müdürlüğü yanında şehir merkezindedir, şehirler arası otobüs terminaline 1 km,hava alanına 35 km uzaklıkta olup, Halil İbrahim Makamı, Balıklıgöl, Hz. Eyüp Makamı, Harran, Göbekli Tepe, Saklı kent Halfeti, Kelaynak merkezi Birecik, gibi yerleri ziyarette bulunacak tüm misafirlere hizmet vermektedir. Şanlıurfa Merkez Öğretmenevi hizmet üniteleri; 8’i Süit 72 Oda 200 kişilik restoran, lobi, çay bahçesi,mini kafe, kafeterya, düğün salonu, bay-bayan kuaför,lokal ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (414) 315 78 73

0 (414) 314 23 75

Hamidiye Mahallesi Profesör A. Karahan Caddesi Vali Konağı Yanı Şanlıurfa

Şanlıurfa Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Süit odalarda 3 kişi ve fazlası konakladığında kişi başına yatak ücreti alınır. 0-8 yaş grubu çocuklarda yatak istenilmemesi durumunda ücretsizdir.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı 40 TL 50 TL 60 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 60 TL 75 TL 90 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 80 TL 100 TL 120 TL
Suit Oda 100 TL 125 TL 150 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

ŞANLIURFA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.