Menü Aç

Saray Öğretmenevi Hakkında

Saray Öğretmenevi, VAN ili Atatürk Mah. Cumhuriyet Cad. Kaymakamlık Binası Yanı SARAY adresinde yer alan 17 oda ve 34 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Saray Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Saray Öğretmenevi şehir merkezinde olup Van İline ve Hava alanına 75 km uzaklıktadır.İlçemizin bağlı olduğu Van ve çevresi, coğrafya bakımından önemli bir konumu olduğu için çok eski dönemlerden beri yerleşim alanı olmuş, birçok uygarlığın izlerini üzerinde barındırmıştır. Urartu Medeniyetine başkentlik yapan Van, bugüne değin, Hurriler, Hititler, Persler, Medler, Selçuklular, Osmanlılar gibi birçok kültürü bağrında taşımıştır.

VANDA GEZİLRECEK/GÖRÜLECEK YERLER Müze ve ören yerleri Van Gölü ve Akdamar Adası Kaleler Cami, medrese ve kümbetler Kiliseler Köprüler ve su kanalları Geleneksel Van Evleri Mesire yerleri Kuş gözlem alanı sportif etkinlikler Saray Öğretmenevi HİZMET ÜNİTELERİ 1süit oda toplamda 22 oda Yemekhane Lokal Çamaşırhane Konferans Solonu.

-

İletişim Bilgileri

0 (432) 781 22 14

-

Atatürk Mah. Cumhuriyet Cad. Kaymakamlık Binası Yanı SARAY

Saray Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 10 TL 12,5 TL 20 TL

Etiketler : , , , , , ,

VAN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.