Saray Öğretmenevi

Fiyat
0.00
Temizlik
0.00
Personel
0.00
Kalite
0.00
Konum
0.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Saray Öğretmenevi Tanıtımı

Saray Öğretmenevi şehir merkezinde olup Van İline ve Hava alanına 75 km uzaklıktadır.İlçemizin bağlı olduğu Van ve çevresi, coğrafya bakımından önemli bir konumu olduğu için çok eski dönemlerden beri yerleşim alanı olmuş, birçok uygarlığın izlerini üzerinde barındırmıştır. Urartu Medeniyetine başkentlik yapan Van, bugüne değin, Hurriler, Hititler, Persler, Medler, Selçuklular, Osmanlılar gibi birçok kültürü bağrında taşımıştır.

VANDA GEZİLRECEK/GÖRÜLECEK YERLER Müze ve ören yerleri Van Gölü ve Akdamar Adası Kaleler Cami, medrese ve kümbetler Kiliseler Köprüler ve su kanalları Geleneksel Van Evleri Mesire yerleri Kuş gözlem alanı sportif etkinlikler Saray Öğretmenevi HİZMET ÜNİTELERİ 1süit oda toplamda 22 oda Yemekhane Lokal Çamaşırhane Konferans Solonu.

Saray Öğretmenevi Fiyat Bilgileri
Not: Sivil misafir konaklama ücretleri üzerinden kamu personeline %10, üye misafirlere %20 indirim yapılmaktadır. Öğretmen fiyatları için mutlaka kurumdan bilgi alınız.

Tesis ile İletişime Geçin

0 (432) 781 22 14

Atatürk Mah. Cumhuriyet Cad. Kaymakamlık Binası Yanı SARAY

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 17
Yatak Sayısı 34
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

VAN İlindeki Diğer Öğretmenevleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar