Menü Aç

Sarıkamış Öğretmenevi Hakkında

Sarıkamış Öğretmenevi, KARS ili İnönü Mah. Millet Bahçesi Yanı Sarıkamış adresinde yer alan 30 oda ve 67 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Sarıkamış Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Sarıkamış Öğretmenevi Kars hava alanına 54 km uzaklıkta Bayraktepe Kayak Merkezine 3 km uzaklıkta, orman manzarasına sahip olup şehir merkezinde bulunmaktadır. Öğretmenevimizde 3ü suit olmak üzere 30 oda mevcuttur. Kış sezonunda kayak amaçlı gelen misafirlerimiz için servis hizmetimiz bulunmaktadır.Sarıkamış Öğretmenevi Hizmet Ünitelerimiz 3ü Suit 30 oda Yemek Salonu Oyun Salonu Vip Salonu Dinlenme Salonu Lobiler Açık ve Kapalı Otopark 1 Bilgisayar Odası Çamaşırhane Kütüphane Mescit.

-

İletişim Bilgileri

0 (474) 413 40 47

0 (474) 413 58 52

İnönü Mah. Millet Bahçesi Yanı Sarıkamış

Sarıkamış Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 40 TL 50 TL 50 TL

Etiketler : , , , , , ,

KARS Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.