Sarıyahşi Öğretmenevi

Fiyat
0.00
Temizlik
0.00
Personel
0.00
Kalite
0.00
Konum
0.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Sarıyahşi Öğretmenevi Tanıtımı

Sarıyahşi Öğretmenevi İlçe Merkezinde ve okullara yaklaşık 500-1000 metre uzaklıkta ve Hirfanlı Baraj Gölüne ve Aynı Baraj Gölü kıyısında Sarıyahşi Belediyesinin İşletmeciliğini yaptığı Balık lokantasına da 7 km uzaklıktadır.İlçemiz Kınşehire, Hirfanlı Baraj gölü üzerinde yapımı devam eden köprünün tamamlanmasıyla, 35 km, Ankaraya 180 km ve Aksaraya 95 km uzaklıktadır.

İlçemizde bulunan Hirfanlı Baraj Gölü ve 2 adet gölet özellikle ilkbahar ve yaz aylarında ilçemiz halkı ve misafirlerimiz için olta balıkçılığı ve piknik yapmaya ilgi duyanlara kış aylarında ise avcılığa ilgi duyanlara için biçilmiş kaftandır. Sarıyahşi Öğretmenevi Hizmet Üniteleri; 1i süit 6 oda Lokal Okuma ve Dinlenme Salonu Otopark Yazlık Bahçe Çamaşır ve Ütü Odası Mutfak üniteleriyle hizmet vermektedir.

Sarıyahşi Öğretmenevi Fiyat Bilgileri
Not: Sivil misafir konaklama ücretleri üzerinden kamu personeline %10, üye misafirlere %20 indirim yapılmaktadır. Öğretmen fiyatları için mutlaka kurumdan bilgi alınız.

Tesis ile İletişime Geçin

0 (382) 311 24 34
0 (382) 311 24 63

Fatih Mah. Namık Kemal Cad. No:3 Sarıyahşi

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 6
Yatak Sayısı 12
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

AKSARAY İlindeki Diğer Öğretmenevleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar