Menü Aç

Sarıyahşi Öğretmenevi Hakkında

Sarıyahşi Öğretmenevi, AKSARAY ili Fatih Mah. Namık Kemal Cad. No:3 Sarıyahşi adresinde yer alan 6 oda ve 12 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Sarıyahşi Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Sarıyahşi Öğretmenevi İlçe Merkezinde ve okullara yaklaşık 500-1000 metre uzaklıkta ve Hirfanlı Baraj Gölüne ve Aynı Baraj Gölü kıyısında Sarıyahşi Belediyesinin İşletmeciliğini yaptığı Balık lokantasına da 7 km uzaklıktadır.İlçemiz Kınşehire, Hirfanlı Baraj gölü üzerinde yapımı devam eden köprünün tamamlanmasıyla, 35 km, Ankaraya 180 km ve Aksaraya 95 km uzaklıktadır.

İlçemizde bulunan Hirfanlı Baraj Gölü ve 2 adet gölet özellikle ilkbahar ve yaz aylarında ilçemiz halkı ve misafirlerimiz için olta balıkçılığı ve piknik yapmaya ilgi duyanlara kış aylarında ise avcılığa ilgi duyanlara için biçilmiş kaftandır. Sarıyahşi Öğretmenevi Hizmet Üniteleri; 1i süit 6 oda Lokal Okuma ve Dinlenme Salonu Otopark Yazlık Bahçe Çamaşır ve Ütü Odası Mutfak üniteleriyle hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (382) 311 24 34

0 (382) 311 24 63

Fatih Mah. Namık Kemal Cad. No:3 Sarıyahşi

Sarıyahşi Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 20 TL 25 TL 35 TL

Etiketler : , , , ,

AKSARAY Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.