Menü Aç

Şarkıkaraağaç Öğretmenevi Hakkında

Şarkıkaraağaç Öğretmenevi, ISPARTA ili Camikebir Mah. Isparta Cad. No:2 Şarkikaraağaç adresinde yer alan 10 oda ve 26 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Şarkıkaraağaç Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Öğretmenevimiz;şehir merkezine 500 m,Hükümet binasına 100 m,otobüs terminaline 1 km,Kızıldağ Milli Parkına 5 km,Beyşehir Gölü milli parkına 15 km olup Kızıldağ milli parkı manzaralıdır.Odalarımızın 5 i 2 kişilik, 4 ü suit oda,1 i normal odadan oluşmaktadır.Hizmet veren ünitelerimiz;Lokal,tplantı salonu,oturma salonu,çocuk parkı,yazlık çay bahçesi dir.Yemek hizmeti verilmemektedir.Odalarımızda internet,tv ve 24 saat sıcak su hizmeti verilmektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (246) 411 20 54 0 (246) 411 53 76

0 (246) 411 49 71

Camikebir Mah. Isparta Cad. No:2 Şarkikaraağaç

Şarkıkaraağaç Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 20 TL 20 TL 25 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 30 TL 30 TL 37.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 40 TL 40 TL 50 TL
3 Kişilik Oda 60 TL 60 TL 75 TL

Etiketler : , , , , , , , , , ,

ISPARTA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.