Menü Aç

Şarkışla Öğretmenevi Hakkında

Şarkışla Öğretmenevi, SİVAS ili Esentepe Mah. Şehitler Parkı Yanı Şarkışla/ Sivas adresinde yer alan 9 oda ve 18 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Şarkışla Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

-

İletişim Bilgileri

0 (346) 512 31 91

-

Esentepe Mah. Şehitler Parkı Yanı Şarkışla/ Sivas

Şarkışla Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 25 TL 27,50 TL 30 TL
Oda Kapama Fiyatı 35 TL 40 TL 40 TL
Oda Fiyatı (7-8 No'lu Odalar) 20 TL 22,50 TL 25 TL
Suit Oda Fiyatı 70 TL 70 TL 70 TL
Oda Fiyatı 25 TL 27,50 TL 30 TL
Oda Kapama Fiyatı 35 TL 40 TL 40 TL
Oda Fiyatı (7-8 No'lu Odalar) 20 TL 22,50 TL 25 TL
Suit Oda Fiyatı 70 TL 70 TL 70 TL

Etiketler : , , , , , ,

SİVAS Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.