Menü Aç

Şarkışla Öğretmenevi Hakkında

Şarkışla Öğretmenevi, SİVAS ili Esentepe Mah. Şehitler Parkı Yanı Şarkışla/ Sivas adresinde yer alan 9 oda ve 18 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Şarkışla Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

-

İletişim Bilgileri

0 (346) 512 31 91

-

Esentepe Mah. Şehitler Parkı Yanı Şarkışla/ Sivas

Şarkışla Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: 15 gün ve üzeri konaklamalarda %10 indirim uygulanır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı 30 TL 32.5 TL 35 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 40 TL 42.5 TL 45 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 60 TL 65 TL 70 TL
Suit Oda 80 TL 80 TL 80 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

SİVAS Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.