Menü Aç

Sason Öğretmenevi Hakkında

Sason Öğretmenevi, BATMAN ili Vali Haluk İmga Caddesi Sason adresinde yer alan 25 oda ve 63 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Sason Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Sason Öğretmenevi Sason ilçe merkezinde bulunmakta olup, Batman il merkezine 70km uzaklıktadır. İl merkezinde havaalanı ve şehirlerarası otobüs terminali mevcuttur. Sason Öğretmenevi bulunan hizmet üniteleri. Yemek Salonu Lokal Spor salonu Voleybol Sahası(Tenis Kortu).

-

İletişim Bilgileri

0 (488) 461 24 11

-

Vali Haluk İmga Caddesi Sason

Sason Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 15 TL 20 TL 25 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 22.5 TL 30 TL 37.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 30 TL 40 TL 50 TL
Suit Oda 35 TL 45 TL 45 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

BATMAN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.