Menü Aç

Savur Öğretmenevi Hakkında

Savur Öğretmenevi, MARDİN ili Devlet Mah. Muhamet Fatih Erdem Sok. No:25 SAVUR/MARDİN adresinde yer alan 18 oda ve 31 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Savur Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Savur Öğretmenevi şehir merkezinde yer almaktadır. İlçe büyük ölçekte yeşil alana sahip olup tarihi bir dokuya sahiptir. İlçeye 600 metre mesafede eski savur kalesi, şehir içinde Mor Yuhanna Manastırı ve Kültür Bakanlığımızca restorasyon çalışmaları devam eden taş konaklar ile eski taş evler bulunmaktadır. Yakın köylerde yöresel şarap üretimi yapılmaktadır. Özellikle yaz mevsiminde bölgenin organik sebze üretimi çeşit yönünden zengin ve boldur.Savur Öğretmenevi üç katlı olup; 18 oda ve 31 yatak ile konaklama hizmeti sunulmaktadır. Ayrıca; 1 oturma salonu, 1 yemek odası ve küçük lokali bulunmaktadır. Yaz mevsiminde kullanılan ön bahçe kullanım alanı 75 m2dir.

-

İletişim Bilgileri

0 (482) 571 25 05

0 (482) 571 25 05

Devlet Mah. Muhamet Fatih Erdem Sok. No:25 SAVUR/MARDİN

Savur Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 15 TL 20 TL 25 TL

Etiketler : , , , , ,

MARDİN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.