Savur Öğretmenevi

Fiyat
0.00
Temizlik
0.00
Personel
0.00
Kalite
0.00
Konum
0.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Savur Öğretmenevi Tanıtımı

Savur Öğretmenevi şehir merkezinde yer almaktadır. İlçe büyük ölçekte yeşil alana sahip olup tarihi bir dokuya sahiptir. İlçeye 600 metre mesafede eski savur kalesi, şehir içinde Mor Yuhanna Manastırı ve Kültür Bakanlığımızca restorasyon çalışmaları devam eden taş konaklar ile eski taş evler bulunmaktadır. Yakın köylerde yöresel şarap üretimi yapılmaktadır. Özellikle yaz mevsiminde bölgenin organik sebze üretimi çeşit yönünden zengin ve boldur.Savur Öğretmenevi üç katlı olup; 18 oda ve 31 yatak ile konaklama hizmeti sunulmaktadır. Ayrıca; 1 oturma salonu, 1 yemek odası ve küçük lokali bulunmaktadır. Yaz mevsiminde kullanılan ön bahçe kullanım alanı 75 m2dir.

Savur Öğretmenevi Fiyat Bilgileri
Not: Sivil misafir konaklama ücretleri üzerinden kamu personeline %10, üye misafirlere %20 indirim yapılmaktadır. Öğretmen fiyatları için mutlaka kurumdan bilgi alınız.

Tesis ile İletişime Geçin

0 (482) 571 25 05
0 (482) 571 25 05

Devlet Mah. Muhamet Fatih Erdem Sok. No:25 SAVUR/MARDİN

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 18
Yatak Sayısı 31
Restoran Lokal Konaklama Salon

Oda Özellikleri

MARDİN İlindeki Diğer Öğretmenevleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmen evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar