Menü Aç

Seben Öğretmenevi Hakkında

Seben Öğretmenevi, BOLU ili Çarşı Mah. İsmet Paşa Cad. No:15 SEBEN adresinde yer alan 3 oda ve 6 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Seben Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Seben Öğretmenevi 1994 yılında hizmete açılmıştır. Binanın mülkiyeti hazineye aittir. Binamız iki katlı olup ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile beraber kullanılmaktadır.

Zemin katta (1.kat) idare odası, lokal, kazan dairesi, arşiv, wc, çay ocağı bulunmaktadır. Üst kat (2.kat) İlçe Milli Eğitim müdürlüğü ve misafirhane olarak kullanılmaktadır. Seben Öğretmenevi’de 3 oda bulunmaktadır. Odalardan biri tek, birisi iki, biriside üç kişiliktir. Toplam 6 yatak kapasitesi vardır. Tek ve üç kişilik odaların içerisinde bağımsız banyo mevcuttur. Tuvalet ise erkek ve kadın ayrı olmak üzere ilçe MEM ile ortak kullanılmaktadır. Misafirhanenin bağımsız tuvaleti yoktur. Bina kaloriferli olup kömür ile ısıtılmaktadır.

Binada en son misafirhanenin taban döşemeleri, parkeleri ve banyoları yaptırılmıştır. Bu yıl ise lokalin taban parkeleri yaptırılmıştır. Şu an için binanın önemli bir fiziki tadilat ihtiyacı yoktur. Son bir yıl içinde de misafirhanenin perdeleri yenilenmiş, en önemli ihtiyacı olan yatak ve karyolaların yerine tek kişilik baza ve yataklar alınarak misafirhane daha konforlu bir hale getirilmiştir.

-

İletişim Bilgileri

0 (374) 411 24 11

0 (374) 411 21 00

Çarşı Mah. İsmet Paşa Cad. No:15 SEBEN

Seben Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 11 TL 13 TL 15 TL

Etiketler : , , ,

BOLU Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.