Menü Aç

Şebinkarahisar Ögretmenevi Hakkında

Şebinkarahisar Ögretmenevi, GİRESUN ili Bülbül Mahallesi Halil Rıfat Paşa Caddesi Şebinkarahisar adresinde yer alan 13 oda ve 27 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Şebinkarahisar Ögretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Şebinkarahisar Ögretmenevi 2’si süit olmak üzere 13 odamız mevcuttur.Ayrıca öğretmenevimizin çay bahçesi bulunmaktadır. Öğretmenevimizde tüm odalardan erişilebilen kablosuz ağ bağlantısı bulunmaktadır. Misafirlerimizin internete ulaşabilmeleri için kütüphanemizde internet salonumuz mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (454) 711 41 38

0 (454) 711 41 38

Bülbül Mahallesi Halil Rıfat Paşa Caddesi Şebinkarahisar

Şebinkarahisar Ögretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 35 TL 40 TL 45 TL
Paylaşımlı Oda Fiyatı 25 TL 30 TL 35 TL
Double Oda Fiyatı 50 TL 60 TL 70 TL
Oda Fiyatı 35 TL 40 TL 45 TL
Paylaşımlı Oda Fiyatı 25 TL 30 TL 35 TL
Double Oda Fiyatı 50 TL 60 TL 70 TL

Etiketler : , , , ,

GİRESUN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.