Menü Aç

Şefaatli Öğretmenevi Hakkında

Şefaatli Öğretmenevi, YOZGAT ili Yozgat Cad. 77. Sok. Yozgat adresinde yer alan 11 oda ve 21 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Şefaatli Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Şefaatli Öğretmenevi İlçemize Yozgat istikametinden girişte olup şehre girdiğinzde sizi ilk karşılayacak durumdadır.Otobüs terminaline 1 km mesafede olup aynı zamanda yol üzerindedir.Delice ırmağının bitişiğinde olup yazın ırmağın serinletici etkisinde dinlenme fırsatı vermektedir. İlçemize ait Şefaatli Kalesinin eşsiz manzarası akşamları balkodndan doyumsuz bir güzellik oluşturmaktadır.
Şefaatli Öğretmenevi hizmet üniteleri; (Kurum bünyesinde hizmet veren üniteler yazılacaktır) 4ü Süit 11 Oda Yemek Salonu oturma salonu kütüphane 2 çok amaçlı salon bilgisayar odası berber lokal kütüphane / okuma salonu ve benzeri hizmet üniteleri igle sizlere eşsiz dinlenme imkanı sunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (354) 564 15 35

-

Yozgat Cad. 77. Sok. Yozgat

Şefaatli Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı TL TL TL

Etiketler : , , , , ,

YOZGAT Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.