Menü Aç

Seferihisar Öğretmenevi [KAPALI] Hakkında

Seferihisar Öğretmenevi [KAPALI], İZMİR ili Çolak İbrahim Bey Mah. İzmir Cad. No91/8 No3 Seferihisar adresinde yer alan 14 oda ve 46 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Seferihisar Öğretmenevi [KAPALI] adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Seferihisar Öğretmenevi faaliyetini durdurmuş bulunmaktadır. Bölgedeki diğer öğretmenevlerini İzmir Öğretmenevleri bölümünden inceleyebilirsiniz.

-

İletişim Bilgileri

0 (232) 743 59 40

-

Çolak İbrahim Bey Mah. İzmir Cad. No91/8 No3 Seferihisar

Seferihisar Öğretmenevi [KAPALI] 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
TL TL TL
TL TL TL

Etiketler : , , , , , ,

İZMİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.