Menü Aç

Şehit Orhan Korkmaz Kulp Öğretmenevi Hakkında

Şehit Orhan Korkmaz Kulp Öğretmenevi, DİYARBAKIR ili Merkez Yeni Mah.222.Sok.No:3 Kulp/DİYARBAKIR adresinde yer alan 15 oda ve 40 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Şehit Orhan Korkmaz Kulp Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

-

İletişim Bilgileri

0 (412) 831 34 94

-

Merkez Yeni Mah.222.Sok.No:3 Kulp/DİYARBAKIR

Şehit Orhan Korkmaz Kulp Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı 13 TL 20 TL 20 TL
3 Kişilik Oda Kişi Başı 12 TL 17 TL 20 TL
4 Kişilik Oda Kişi Başı 11 TL 15 TL 20 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 26 TL 40 TL 40 TL
3 Kişilik Oda 36 TL 51 TL 60 TL
4 Kişilik Oda 44 TL 60 TL 80 TL
Suit Oda 40 TL 40 TL 40 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

DİYARBAKIR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.