Menü Aç

Selçuk Öğretmenevi Hakkında

Selçuk Öğretmenevi, İZMİR ili Atatürk Mah. 1041 Sok. No:19 Selçuk / İZMİR adresinde yer alan 22 oda ve 62 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Selçuk Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Selçuk Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu; Selçuk şehir merkezinde Efes-Meryemana yolu istikametinde yer almaktadır. İlçe otobüs terminaline 200 metre uzaklıktadır. İzmir’e 75 km. İzmir Adnan Menderes Hava limanına 60 km mesafededir. Her 30 dakikada İzmir Otogarından otobüs kalkmaktadır. Selçuk Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Efes’e 1.5,Meryem Ana’ya 6, Tarihi Şirince köyüne de 7 km. uzaklıkta olup, Türkiye’nin en uzun kumsallarından biri olan Pamucak sahiline 5 km. mesafededir. Selçuk kalesi, Saint Jean, Yedi Uyuyanlar, Tarihi İsabey Camii, Artemision ilçemizin en önemli tarihi varlıkları olup ilçe merkezinde yer almaktadırlar. İlçemiz Bodrum, Marmaris, Didim ve Kuşadası gibi turizm merkezlerine ulaşan otoban kavşağında önemli bir geçiş noktasıdır.

Selçuk Öğretmenevi hizmet üniteleri; Kurumumuz 22 oda 62 yatak olup, Tüm odalarımızda, 24 saat sıcak su, klima, televizyon ve sınırsız internet bağlantısı bulunmaktadır.

Ünitelerimiz:
– Yemek Salonu
– Kahvaltı Salonu
– Lokal Otopark

Kurumumuzda yurdumuzun değişik il ve ilçelerinden Selçuk, Efes, Kuşadası ve Şirince’ye gezi düzenleyecek okul, öğretmen ve diğer guruplara konaklama ve yemek hizmeti verilmektedir.

Selçuk Öğretmenevi ve ASO Selçuk ilçesinde 2002 yılında kiralık bir binada kurulmuştur. İlk kurulduğu binadan fiziksel kapasitenin düşüklüğünden dolayı taşınılmıştır. Yeni binası da kiralıktır. Bu binada kurucu müdür olarak Uğur Aytekin görev yapmıştır. Kurumun geliştirilmesinde büyük katkıları olan Uğur Aytekin, teras kata ek bir bölüm yaptırarak, yeni bir restoran alanı oluşturmuştur.

-

İletişim Bilgileri

0 (232) 892 68 50 - 0 (507) 705 70 92

0 (232) 892 10 46

Atatürk Mah. 1041 Sok. No:19 Selçuk / İZMİR

Selçuk Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 35 TL 40 TL 45 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 60 TL 60 TL 60 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 70 TL 80 TL 90 TL
3 Kişilik Oda 105 TL 120 TL 135 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

İZMİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.