Menü Aç

Selim Celal Aras Öğretmenevi Hakkında

Selim Celal Aras Öğretmenevi, KARS ili Çarşı Mah.Celal Aras Cad.SELİM adresinde yer alan - oda ve - yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Selim Celal Aras Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Selim Celal Aras Öğretmenevi ; ilçe merkezinde 2000 metre karelik alan üzerinde 3ü süit olmak üzere 23 odası, oyun, dinlenme,televizyon, lokanta ve bilgisayar odası bulunan 4 katlı binadır. Selim Celal Aras Öğretmenevi hizmet üniteleri; 3ü Süit 20 Oda Yemek Salonu oturma salonu kantin kütüphane 1 çok amaçlı salon bilgisayar odası lokal.

-

İletişim Bilgileri

0 (474) 461 33 88

0 (474) 461 24 18

Çarşı Mah.Celal Aras Cad.SELİM

Selim Celal Aras Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 15 TL 15 TL 25 TL

Etiketler : , , , , , ,

KARS Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.