Menü Aç

Semiha Kibar Uygulama Oteli Hakkında

Semiha Kibar Uygulama Oteli, İSTANBUL ili Aydıntepe Mahallesi Marmara Caddesi Edebalı Sokak No: 3 Tuzla / İstanbul adresinde yer alan 22 oda ve 44 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Semiha Kibar Uygulama Oteli adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Kibar Holding tarafından yaptırılan ve Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne teslim edilen Semiha Kibar Öğretmenevi, lüks binası, geniş konferans solunu ve nişan/düğün organizasyonları için kullanılabilen çok amaçlı salonlarıyla öğretmen/kamu/sivil ayrımı yapılmadan tek fiyat üzerinden hizmet veren bir tesistir.

2 ve 3 kişi kapasiteli 22 adet odanın bulunduğu tesisteki odalarda TV, 24 saat sıcak su ve Wi-fi internet hizmeti bulunmaktadır.

Semiha Kibar Uygulama Oteli olarak da bilinen tesiste yer alan hizmet üniteleri şu şekildedir;

88 m² kapalı, 315 m² açık, 350 m² kapalı olmak üzere 400 kişilik üç adet çok amaçlı lokanta, zemin katta 305 m²’lik 40 kişilik lokal ve 4 adet ofis, bodrum katta 226 kişilik konferans salonu ve teknik hacimler bölümü, 1 adet revir, bay-bayan kuaför ve idari birimler bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (216) 507 20 91

-

Aydıntepe Mahallesi Marmara Caddesi Edebalı Sokak No: 3 Tuzla / İstanbul

Semiha Kibar Uygulama Oteli 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Fiyatlara kahvaltı dahildir.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 50 TL 50 TL 50 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 70 TL 70 TL 70 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 100 TL 100 TL 100 TL
3 Kişilik Oda 150 TL 150 TL 150 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

İSTANBUL Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.