Menü Aç

Şenpazar Öğretmenevi Hakkında

Şenpazar Öğretmenevi, KASTAMONU ili Merkez Mah.Köşk Sok. No:10 ŞENPAZAR/KASTAMONU adresinde yer alan 9 oda ve 20 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste da mevcuttur.

Şenpazar Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

;Kastamonu İli Şenpazar İlçesi merkezinden geçen çayın kenarında bozulmamış doğa manzaralı bir yerdedir. Ankara’daki Esenboğa Hava alanına 340 km, Kastamonu’daki şehirler arası otobüs terminaline 95 km, Karadeniz’in incisi,6 km kumsalı olan deniz kıyısında bulunan Cide ilçesine 37 km,Tarihi özellikleri olan deniz kıyısında bulunan Karadeniz’in en çok turist çeken Bartın ilindeki Amasra İlçesine 137 km mesafededir. Her gün ticari araçlarla yolcu taşınmaktadır.
;Dünyanın sayılı Milli Parkları arasında yer alan Küre Milli Parkı sınırları içerisinde doğal bitki çeşitliliğinin ve yabani hayvan türlerinin zengin olduğu,şelale, kalyon, mağara, yayla gibi yürüyüş parkurlarının bulunduğu, yakınında denizin de olması hasabiyle son zamanlarda doğa tutkunları yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken bir mekanda bulunmaktadır.; 24 saat sıcak suyu, 2si süit 6 misafir odası ve bir oturma salonu ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (366) 788 14 13

0 (366) 788 14 13

Merkez Mah.Köşk Sok. No:10 ŞENPAZAR/KASTAMONU

Şenpazar Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 20 TL 25 TL 30 TL

Etiketler : , , ,

KASTAMONU Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.