Menü Aç

Şereflikoçhisar Öğretmenevi Hakkında

Şereflikoçhisar Öğretmenevi, ANKARA ili Yeni Mahalle Ankara Caddesi No:104 Şereflikoçhisar ANKARA adresinde yer alan 12 oda ve 28 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Şereflikoçhisar Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Şereflikoçhisar Öğretmenevi, şehir merkezinde olup, şehirler arası otobüs terminaline 300 metre mesafededir. İlçemiz, ülkemizin ikinci büyük gölü olan Tuz Gölünün kenarında çok güzel bir konumdadır. Güneşin, batışı en güzel Tuz Gölü’nden izlenir.

Turizm firmaları tarafından Tuz Gölü’ne turistik ve sağlık turları yapılmaktadır. Temiz ve sağlıklı bir ortamda güler yüzlü personel ile hizmet vermektedir. Öğretmenevimizin hizmet üniteleri; 1 süit, 7 normal, 4 vip oda ile lokal ve çay bahçesidir.

Şereflikoçhisar Öğretmenevi Ankara merkeze 150 km uzaklıktadır.

İletişim Bilgileri

0 (312) 687 18 39 0 (312) 687 71 62

-

Yeni Mahalle Ankara Caddesi No:104 Şereflikoçhisar ANKARA

Şereflikoçhisar Öğretmenevi 2016 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.

Fiyat Güncelleme Formu
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 15 TL 20 TL 25 TL
Double Oda Fiyatı 20 TL 25 TL 30 TL
Suit Oda (Tek Kişi) 60 TL 60 TL 60 TL
Suit Oda (İki Kişi) 75 TL 75 TL 75 TL
Suit Oda (İki Kişi) 75 TL 75 TL 75 TL
Suit Oda (Tek Kişi) 60 TL 60 TL 60 TL
Double Oda Fiyatı 20 TL 25 TL 30 TL
Oda Fiyatı 15 TL 20 TL 25 TL

Etiketler : , , , ,

ANKARA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

Haberler/Duyurular

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.