Menü Aç

Seydişehir Öğretmenevi Hakkında

Seydişehir Öğretmenevi, KONYA ili Hacı Seyit Ali Mahallesi 204 Sokak No5 42360 Seydişehir / Konya adresinde yer alan 4 oda ve 14 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste da mevcuttur.

Seydişehir Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

-

İletişim Bilgileri

0 (332) 582 20 76

-

Hacı Seyit Ali Mahallesi 204 Sokak No5 42360 Seydişehir / Konya

Seydişehir Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Bu öğretmenevinde sadece Kamu kimliğine sahip misafirler konaklayabilmektedir. Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı - TL 25 TL - TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama - TL 37.5 TL - TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda - TL 50 TL - TL

Etiketler : , , , , , , , ,

KONYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.