Menü Aç

Adana Merkez Seyhan Öğretmenevi Hakkında

Adana Merkez Seyhan Öğretmenevi, ADANA ili Reşatbey Mahallesi Ordu Caddesi Stadyum Civarı Seyhan / Adana adresinde yer alan 30 oda ve 79 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Adana Merkez Seyhan Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Seyhan Öğretmenevi binası 638 metre alana sahip olup Ordu Caddesi üzerinde, girişte yazlık bahçesi, lokali, restoranı, oteli, çok amaçlı salonu ile toplam 6 kattan oluşan bir binaya sahiptir.

Şehir merkezinde stadyum civarında bulunan Seyhan Öğretmenevi; kameriye, bahçe, okuma salonu, erkek kuaförü, lokal, restaurant, muhasebe odası, büro, mescit, arşiv ve çamaşırhane bölümleriyle hizmet vermektedir.

Asıl fonksiyonu üyelerin ve üye yakınlarının, kamu personellerinin konaklama ihtiyaçlarının karşılanmasına ve Otelcilik Turizm sektöründe ihtiyaç duyulan yetiştirilmiş ara eleman gücünün yetiştirilmesine katkı sağlamak olan Adana Merkez Seyhan Öğretmenevi, bu hizmetlerin yanında onların yeme-içme, dinlenme ve eğlenme ihtiyaçları için yardımcı ve tamamlayıcı birimleri bünyesinde bulunduran tesisler olarak hizmet vermektir.

-

İletişim Bilgileri

0 (322) 453 31 58 0 (533) 728 69 79

0 (322) 453 82 96

Reşatbey Mahallesi Ordu Caddesi Stadyum Civarı Seyhan / Adana

Adana Merkez Seyhan Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 40 TL 50 TL 55 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 60 TL 75 TL 82.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
Double Oda 80 TL 100 TL 110 TL
Suit Oda 120 TL 150 TL 165 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

ADANA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.