Menü Aç

Adana Merkez Seyhan Öğretmenevi Hakkında

Adana Merkez Seyhan Öğretmenevi, ADANA ili Reşatbey Mah. Ordu Cad. Stadyum Civarı Seyhan / Adana adresinde yer alan 31 oda ve 76 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Adana Merkez Seyhan Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Seyhan Öğretmenevi olarak vizyonumuz; Misafirlerimize daha iyi hizmet verebilmek için kalite sistemini sürekli geliştirerek eşdeğer kurumlar arasında örnek olmak.

Seyhan Öğretmenevi olarak misyonumuz; Üyelerimizin konaklama ihtiyaçlarının karşılanmasına ve otelcilik-turizm sektöründe ihtiyaç duyulan eğitilmiş ara eleman gücünün yetiştirilmesine katkı sağlamak ve yeme-içme, dinlenme ve eğlenme ihtiyaçlarını karşılamak.

Seyhan Öğretmenevi Altı kattan oluşmaktadır. 76 yatak kapasitesi, temiz ve güler yüzlü hizmetiyle tüm öğretmenlerimizin hizmetine devam etmektedir. Şehir merkezinde stadyum civarında bulunan öğretmenevi; kameriye, bahçe, okuma salonu, erkek kuaförü,lokal, restaurant, muhasebe odası, büro, mescit, arşiv ve çamaşırhane bölümleriyle hizmet vermektedir.

Asıl fonksiyonu üyelerin ve üye yakınlarının, kamu personellerinin konaklama ihtiyaçlarının karşılanmasına ve Otelcilik Turizm sektöründe ihtiyaç duyulan yetiştirilmiş ara eleman gücünün yetiştirilmesine katkı sağlamak olan Adana Merkez Seyhan Öğretmenevi, bu hizmetlerin yanında onların yeme-içme, dinlenme ve eğlenme ihtiyaçları için yardımcı ve tamamlayıcı birimleri bünyesinde bulunduran tesisler olarak hizmet vermektir.

-

İletişim Bilgileri

0 (322) 453 31 58 0 (533) 728 69 79

0 (322) 453 82 96

Reşatbey Mah. Ordu Cad. Stadyum Civarı Seyhan / Adana

Adana Merkez Seyhan Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Konaklama ücretine sabah kahvaltısı dahildir.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı (1 kişi) 40 TL 50 TL 55 TL
Double Oda 80 TL 100 TL 110 TL
Suit Oda 120 TL 150 TL 165 TL
- . -

Etiketler : , , , , ,

ADANA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.