Menü Aç

Siirt Merkez Öğretmenevi Hakkında

Siirt Merkez Öğretmenevi, SİİRT ili Yeni Mah. Eski Müftülük Cad. Okullar Bölgesi No: 18 SİİRT adresinde yer alan 35 oda ve 72 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Siirt Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

-

İletişim Bilgileri

0 (484) 223 12 54 - 0 (484) 223 39 07

0 (484) 223 44 42

Yeni Mah. Eski Müftülük Cad. Okullar Bölgesi No: 18 SİİRT

Siirt Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 38 TL 45 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 45 TL 57 TL 67.5 TL
Double Oda Kişi Başı 45 TL 58 TL 70 TL
Öğretmen Kamu Sivil
Double Oda 60 TL 75 TL 90 TL
Suit Oda 60 TL 75 TL 90 TL
Aile Odası 70 TL 85 TL 100 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

SİİRT Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.