Menü Aç

Silifke Öğretmenevi Hakkında

Silifke Öğretmenevi, MERSİN ili Saray Mah. İnönü Cad. Silifke/MERSİN adresinde yer alan 16 oda ve 38 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Silifke Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Silifke Öğretmenevi başta öğretmenlerimiz olmak üzere diğer konuklarımıza da bu anlayış çerçevesinde hizmet sunmayı vizyon olarak kabul etmiştir.

BAŞARILAR

Kurumumuz kurumsal yapısına katkı sağlayacağı düşüncesi ile Kasım 2007 tarihinden itibaren İSO 9001:2008 Kalite Belgesi almış. Bu belgeyi yenilemiş ve yanına İSO 22000 belgesini de eklemiştir. TKY çalışmaları ilçe ikinciliği alınmıştır.

Silifke Öğretmenevi şehir merkezinde olup otobüs terminaline 500 metre mesafededir. Binamız üç katlı olup milli eğitim ile beraber kullanmaktayız. Silifke Öğretmenevi‘nde otel, lokanta, kuaför salonu, çok amaçlı salon, lokal, kütüphane, oturma salonu, bilgisayar bölümleri mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (324) 714 70 16

0 (324) 715 05 54

Saray Mah. İnönü Cad. Silifke/MERSİN

Silifke Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 35 TL 40 TL 45 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 52.5 TL 60 TL 67.5 TL
Suit Oda Kişi Başı 70 TL 80 TL 90 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 70 TL 80 TL 90 TL
Suit Oda 140 TL 160 TL 180 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

MERSİN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.