Menü Aç

Silopi Öğretmenevi Hakkında

Silopi Öğretmenevi, ŞIRNAK ili Yeşiltepe Mah. Cumhuriyet Cad. No:61 Silopi adresinde yer alan 31 oda ve 87 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Silopi Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Silopi Öğretmenevi Şehrin Merkezinde olup, çevresinde ilçe Emniyet Müdürlüğü, Kaymakamlık Lojmaı ve Polis evi bulunmaktadır. Silopi Öğretmenevi 2si suit 29 normal oda bulunmaktadır. Toplam 31 oda 87 yatak kapasitemiz mevcuttur. 1 adet Çok Amaçlı Salon,1 adet Yemek ünitesi, 1 adet Lokal, 1 adet kamelya ve Bahçe bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (486) 518 46 70

0 (486) 518 75 30

Yeşiltepe Mah. Cumhuriyet Cad. No:61 Silopi

Silopi Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 12,5 TL 25 TL 30 TL

Etiketler : , , , , , ,

ŞIRNAK Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.