Menü Aç

Sincan Öğretmenevi Hakkında

Sincan Öğretmenevi, ANKARA ili İstasyon Mah. Erdal Sok. No:12 SİNCAN/ANKARA adresinde yer alan 33 oda ve 110 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Sincan Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Sincan Öğretmenevi 1984 yılında lokal olarak hizmet vermeye başlamıştır. Şu anda hizmet vermekte olduğumuz binamıza 2002 yılında taşınan öğretmenevimiz hizmet alanlarını genişletme şansına ancak yeni binasına taşınınca sahip olmuştur. Kurumumuz ana binadan bağımsız ve erkek berberi bulunan tek katlı lokal binası ile 4 katlı ana binamızdan oluşmaktadır. Ana binamızın girişinde lobi, konferans salonu; digitürk odası , kültür ve iletişim salonu, İnternet salonu, resepsiyon ve büro bölümü hizmet vermektedir. Tesisimizin birinci katı restoran , bayan kuaförü ve idari odalara ayrılmıştır. Son 3 katımız ise otel odalarından oluşmaktadır. Kurumumuzun her iki binasının da yer aldığı bahçemizde 2007 yılında yaz aylarında lokal olarak kullanılmaya devam eden çardak bölümümüz hizmete girmiştir. Ayrıca otoparkımız mevcuttur ve hem otoparkımız , hem lokal binamız , hem de ana binamız 24 saat güvenlik kameraları ile denetlenmektedir.

Sincan Öğretmenevi 1 müdür ve 4 personel ile sadece lokal olarak hizmet vermekte iken bu hizmete 2002 yılında restoran ve otel 2003 yılında bay ve bayan kuaförleri , 2006 yılında düğün ve konferans salonu , 2007 yılında digiturk salonu ve çardak bölümü , 2010 yılında ise internetevimis projesi kapsamında hizmet vermeye başlayan bilgisayar odası hizmetlerini de eklemiştir. Şu an 1 müdür, 2 müdür yardımcısı ve 19 personel ile hizmet vermeye devam etmektedir.
2005 yılında Akşam Sanat Okulu statüsüne alınan kurumumuz 2009 yılında ise ISO 9001:2000 kalite belgesi almaya hak kazanmıştır.

DÜĞÜN SALONU
Yazın lokal binamız ve aynı zamanda restoranımız düğün salonu olarak da kullanılmaktadır. Lokal binamız 250 kişilik , restoranımız ise 150 kişilik guruplara hizmet verebilmektedir.
DİGİTURK SALONU
Futbol maçlarını dev ekran ve sinevizyon yayını ile izleyebileceğiniz 80 kişi kapasiteli salonumuz bulunmaktadır. Salonumuz o yılın bandrolüne sahip üyelere ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Nezih bir ortamda gürültü ve uygunsuz davranışlardan uzak ailece futbol maçlarını izleyebileceğiniz bir ortam yaratılmaktadır.
KONFERANS SALONU
80 kişi kapasiteli salonumuzda projeksiyon , ses düzeni ve projeksiyon perdesi bulunmakta olup müşterimizin isteğine göre konferans arasında çay ve pasta ikramımız bulunmaktadır.
BİLGİSAYAR ODASI
İnternete bağlı 12 adet bilgisayarın bulunduğu bilgisayar odasında ayrıca bir yazıcı ve tarayıcı bulunmaktadır. Uygunsuz sitelere girişimi engellenmiş bilgisayarlarda çocuk ve gençlerimizin güvenle ders çalışabileceği , ödev hazırlayabileceği ve ödev çıktısı alabilecekleri bir ortam yaratılmıştır.İki personelimiz öğrencilerimize her konuda yardımcı olmaktadır ve salonumuz tüm Sincan halkının kullanımına açıktır.

-

İletişim Bilgileri

0 (312) 276 59 60 0 (530) 066 05 66

0 (312) 271 20 22

İstasyon Mah. Erdal Sok. No:12 SİNCAN/ANKARA

Sincan Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Kamu fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 40 TL 50 TL 60 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 60 TL 75 TL 90 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 80 TL 100 TL 120 TL
3 Kişilik Oda 120 TL 150 TL 180 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

ANKARA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.