Menü Aç

Sındırgı Öğretmenevi Hakkında

Sındırgı Öğretmenevi, BALIKESİR ili Cami Cedit Mahallesi Ali Ağazade Mehmet Efendi Sok. No:1 10330 Sındırgı-BALIKESİR adresinde yer alan 22 oda ve 46 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Sındırgı Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Sındırdgı Öğretmenevi Baraj manzaralı tarihi ve doğal güzellikleri ile saklı bir cennet olan ilçemiz aynı zamanda termal turizm merkezidir. Öğretmenevimiz Sındırgı şehir merkezinde olup, Balıkesir caddesi üzerindedir. 2 si süit 22 odalı, 46 yataklıdır. Azami 100 kişilik yemek salonumuz ve çok amaçlı salonumuz mevcuttur. Yazlık çay bahçesi, çocuk parkı vardır. Lokal kantin, kafeterya, pastane, kahvaltı salonu olarak kullanılan geniş bir mekanımız vardır.

-

İletişim Bilgileri

0 (266) 516 15 18

0 (266) 516 23 03

Cami Cedit Mahallesi Ali Ağazade Mehmet Efendi Sok. No:1 10330 Sındırgı-BALIKESİR

Sındırgı Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 35 TL 45 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 45 TL 52.5 TL 67.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 60 TL 70 TL 90 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

BALIKESİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.