Menü Aç

Sinop Merkez Öğretmenevi Hakkında

Sinop Merkez Öğretmenevi, SİNOP ili Kefevi Mahallesi Okullar Caddesi No:12 Sinop adresinde yer alan 31 oda ve 105 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Sinop Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Sinop Merkez Öğretmenevi; şehir merkezinde, Hükümet Konağının 150 m arkasındadır. Şehirle rarası otobüs terminaline 8 km. havaalanına 8 km. uzaklıkta olup, şehir merkezinden otobüs terminaline firmaların ücretsiz ulaşım servisleri vardır. Karakum ek binamız ise şehir merkezine 3 km uzaktadır. Çam ağaçlarının içinde denize 50 m. mesafede olup yaz aylarında sabah 07:00 akşam 24:00 saatleri arasında dolmuş ulaşımı vardır. Hem merkez binamızın bahçesi hemde ek binamızın bahçesi misafirlerimize dinlenme ve eğlenme imkânları sunmaktadır.Sinop Merkez Öğretmenevi hizmet üniteleri; 6’sı Süit 31 Oda (Merkez ve ek bina birlikte) Yemek Salonu Bilgisayar Odası (İnternet Kafe) Bayan Kuaför Çok Amaçlı Salon Okuma Odası Yemek Salonu Lokal Otopark il hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (368) 261 26 82 0 (368) 261 61 55

0 (368) 261 25 42

Kefevi Mahallesi Okullar Caddesi No:12 Sinop

Sinop Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 50 TL 60 TL 70 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 75 TL 90 TL 105 TL
Öğretmen Kamu Sivil
Suit Oda 125 TL 150 TL 175 TL
VIP Oda 150 TL 175 TL 200 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

SİNOP Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.