Menü Aç

Şiran Beşbinaz Şeker Öğretmenevi Hakkında

Şiran Beşbinaz Şeker Öğretmenevi, GÜMÜŞHANE ili Karaca Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. Şiran Gümüşhane adresinde yer alan 15 oda ve 26 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Şiran Beşbinaz Şeker Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Beşbinaz Şeker Öğretmenevi ve ASO hizmet binası, Şiran Seydi baba köyü nüfusuna kayıtlı iş adamlarımızdan Ümit ŞEKER tarafından annesi Beşbina Şeker anısına yapılmış ve Milli Eğitim Bakanlığına devredilmiştir. 2013 yılında hizmete açılan binanın yapımında eski Gümüşhane evleri mimarisi örnek alınmıştır. Üç katılı olan Beşbinaz Şeker Öğretmenevi binasının 2 katı konaklama birinci katı ise dinlenme salonu olarak kullanılmaktadır.

Beşbinaz Şeker Öğretmenevi ve ASO hizmet binası Şiran ilçe merkezinde yer almaktadır. Merkez otogara 200m mesafededir. Gümüşhane merkeze uzaklığı ise 90km’dir.

-

İletişim Bilgileri

0 (456) 511 78 42

0 (456) 511 71 04

Karaca Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. Şiran Gümüşhane

Şiran Beşbinaz Şeker Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda Kişi Başı 30 TL 35 TL 40 TL
Suit Oda Kişi Başı 45 TL 55 TL 65 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 35 TL 40 TL 45 TL
2 Kişilik Oda 60 TL 70 TL 80 TL
Suit Oda 90 TL 110 TL 130 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

GÜMÜŞHANE Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.