Menü Aç

Şişli Öğretmenevi Hakkında

Şişli Öğretmenevi, İSTANBUL ili Hüsrev Gerede Caddesi No:57/1 Teşvikiye Şişli / İstanbul adresinde yer alan 13 oda ve 28 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Şişli Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Şişli Öğretmenevi olarak ülkemize hizmette ana yapı taşlarından öğretmenlerimizin, çalışma saatleri dışında kalan zamanlarında; kimi zaman meslektaşlarıyla kimi zaman yakınlarıyla dinlenebilecekleri, eğlenebilecekleri çağdaş,dinamik, modern bir hizmet merkezi sunmak ve dahil olduğumuz işletmenin amaçları doğrultusunda birikimimizi üretim ve hizmete dönüştürmek gelişmemizin ve iyi hizmet vermenin yedi temel maddesini ilke olarak kabul ettik. Bu ilkeler:

• Müşteri odaklılık
• Yenilikçi
• Dürüstlük
• Sabırlı olmak
• Uzun vadeli ve sağlıklı gelişmek
• Kendi kaynağını yaratabilen ve öz denetim yapabilen sağlıklı bir yapıya kavuşturmak,
• Toplam kalite teorisinin “eğitimde sürekli gelişmeyi” yaşama geçirmemizdir.

Şişli Öğretmenevi, toplantılarınız, eğlence ve dinlenme yeri olarak ideal bir mekandır.

Şişli Öğretmenevi Tanıtım Videosu

-

İletişim Bilgileri

0 (212) 296 89 72

0 (212) 296 86 31

Hüsrev Gerede Caddesi No:57/1 Teşvikiye Şişli / İstanbul

Şişli Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı 80 TL 90 TL 100 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 160 TL 180 TL 200 TL
Suit Oda 160 TL 180 TL 200 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

İSTANBUL Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.