Menü Aç

Sivrice Öğretmenevi Hakkında

Sivrice Öğretmenevi, ELAZIĞ ili Gölbaşı Mah.Gazino Küme Evler SİVRİCE adresinde yer alan 12 oda ve 24 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Sivrice Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Sivrice Öğretmenevi; şehir merkezine 28 km, şehirlerarası otobüs terminaline 25 km, havaalanına 18 km uzaklıkta olup, Hazar Gölü kıyısında,göl manzarası ile arkasında HazarBaba kayak merkezi ile hizmet vermektedir. Sivrice Öğretmenevi hizmet üniteleri; 12 Oda 24 yatak Yemek Salonu kahvaltı salonu oturma salonu çocuk parkı otopark kafeterya lokal eğlence ünitesidir.

-

İletişim Bilgileri

0 (424) 411 20 20

0 (424) 411 20 20

Gölbaşı Mah.Gazino Küme Evler SİVRİCE

Sivrice Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 40 TL 45 TL 50 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 60 TL 65 TL 70 TL
VIP Oda Kişi Başı 50 TL 55 TL 60 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 80 TL 90 TL 100 TL
VIP Oda 100 TL 110 TL 120 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

ELAZIĞ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.