Menü Aç

Söke Öğretmenevi Hakkında

Söke Öğretmenevi, AYDIN ili Çeltikçi Mah. Kurtuluş Cad. No. 34 09200 Söke / AYDIN adresinde yer alan 25 oda ve 50 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Söke Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Söke Öğretmenevi ASO Müdürlüğü Çeltikçi İÖO bahçesine bitişik olarak Geniş bir bahçe içerisine Bodrum +zemin+3 katlı betonarme bina olarak inşa edilmiştir. 1. Katı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Hizmet binası olarak kullanılan binanın 2 ve 3.katı konaklama ünitesi olarak hizmet vermektedir.

Otel ünitesi 25 oda ve 50 yatak kapasitesiyle üyelere hizmet vermektedir. Zemin Katı Ön kabul, Dinlenme Odası, Bayan Kuaför, Muhasebe Odası, İdareci odalarından oluşmaktadır. Restoran ünitesinde tüm üyelerimize sabah kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam alakart yemeklerinin yanında ayın belli günlerinde türkü geceleri, fasıl geceleri gibi etkinlikler düzenlenmektedir. Aynı zaman tüm taşımalı eğitim noktalarına yemek hizmeti verilmektedir. Gazino ünitesinde gazino yanında briç turnuvaları, okul geceleri, düğün, nişan, sünnet, yemekli ve yemeksiz toplantı faaliyetleri yürütülmektedir. Bayan kuaför, erkek kuaför üniteleri ek binada hizmet vermektedir. ASO olması nedeniyle her yıl Halk oyunları ve bağlama kursları faaliyetleri yürütülmektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (256) 512 01 26 0 (256) 512 01 27

-

Çeltikçi Mah. Kurtuluş Cad. No. 34 09200 Söke / AYDIN

Söke Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 30 TL 37,5 TL 45 TL
suit Oda Fiyatı 90 TL 112,5 TL 135 TL
Oda Fiyatı 30 TL 37,5 TL 45 TL
suit Oda Fiyatı 90 TL 112,5 TL 135 TL
- . -

Etiketler : , , , , ,

AYDIN Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı’nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.