Menü Aç

Soma Öğretmenevi Hakkında

Soma Öğretmenevi, MANİSA ili Nihat Danişment Mah. Lise Cad. No:1 (Soma Beşyol Mevkii) Soma/MANİSA adresinde yer alan 17 oda ve 42 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Soma Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Soma Öğretmenevi; şehir merkezinde, şehirler arası otobüs terminaline 2 km, tren istasyonuna 3 km uzaklıkta hizmet vermektedir.Soma Öğretmenevi hizmet üniteleri; 2 süit, 17 oda, yemek salonu, kahvaltı salonu, oturma salonu, 2 adet çok amaçlı salon, berber/kuaför çocuk parkı, kafeterya, lokal ile hizmet vermekteyiz.

-

İletişim Bilgileri

0 (236) 613 31 65

0 (236) 613 31 65

Nihat Danişment Mah. Lise Cad. No:1 (Soma Beşyol Mevkii) Soma/MANİSA

Soma Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 40 TL 50 TL 55 TL
Double Oda Kişi Başı 50 TL 60 TL 70 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 60 TL 75 TL 82.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 45 TL 55 TL 60 TL
2 Kişilik Oda 80 TL 100 TL 110 TL
Double Oda 70 TL 85 TL 100 TL
Suit Oda 75 TL 90 TL 100 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

MANİSA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.