Menü Aç

Suluova Öğretmenevi Hakkında

Suluova Öğretmenevi, AMASYA ili Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı Özel İdare İşhanı No :210 Suluova / AMASYA adresinde yer alan 12 oda ve 28 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Suluova Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Suluova Öğretmenevi şehir merkezinde olup,şehir terminaline 1,5km ,Tren Garına 2 km mesafededir.Öğretmenevimiz şehir meydanında Adnan Menderes parkının karşısında bulunmaktadır. Suluova Öğretmenevi hizmet üniteleri; Kahvaltı Salonu 1 Çok Amaçlı Salon (Konferans, Toplantı, Seminer, Sinema, Tiyatro, Düğün Salonu Vb) 1 Konaklama Ünitesi 1 Kütüphane / Okuma Salonu 1 Lokal 1 Oturma Salonu 1 Yemek Salonu 1 Bilgisayar Odası bulunmaktadır. Konaklama Ünitesi 12 oda 28 yatak kapasitesi olup, bir odamız DUMLE oda olarak hizmet vermektedir. Odalarımzda 24 saat sıcak su ve Wireless internet bulunmaktadır. Odalarda LCD televizyon ve uydu yayını bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (358) 417 63 57 0 (358) 417 24 11

0 (358) 417 24 92

Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulvarı Özel İdare İşhanı No :210 Suluova / AMASYA

Suluova Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 25 TL 30 TL 35 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 37.5 TL 45 TL 52.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 25 TL 30 TL 35 TL
2 Kişilik Oda 50 TL 60 TL 70 TL
4 Kişilik Oda 100 TL 120 TL 140 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

AMASYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.