Menü Aç

Sungurlu Öğretmenevi Hakkında

Sungurlu Öğretmenevi, ÇORUM ili Çankırı Cad.4/2 Sungurlu adresinde yer alan 26 oda ve 35 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Sungurlu Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Sungurlu Öğretmenevi Sungurlu Belediyesi hizmet binasının yanında bulunmaktadır.Sungurlu Öğretmenevi otel kısmı: 16 Tek Kişilik Oda 4 Çift Kişik Oda 1 Üç Kişilik Oda 5 Suit Oda ile hizmet vermektedir. Odalarımızın Sahip Olduğu Özellikler: Klima Mini buzdolabı Uydu yayını Wireless (Kablosuz Modem) 24 Saat Sıcak su Duş ve Lavabo Oda ücretine dahil açık büfe kahvaltı… Sungurlu Öğretmenevi ayrıca; 100 Kişi kapasiteli Restoran ve Kahvaltı salonu Toplantı ve Dinlenme Salonu Lokal Bilardo Salonu Gazete ve Kitap Okuma Bölümü gibi hizmet birimlerimizde bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (364) 311 98 98

-

Çankırı Cad.4/2 Sungurlu

Sungurlu Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır. Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 30 TL 45 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 45 TL 45 TL 52.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 60 TL 60 TL 90 TL
Aile Odası 75 TL 75 TL 90 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

ÇORUM Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.