Menü Aç

Suruç Öğretmenevi Hakkında

Suruç Öğretmenevi, ŞANLIURFA ili Atatürk Bulvarı No:21 Suruç/Şanlıurfa adresinde yer alan 18 oda ve 32 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Suruç Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Suruç Öğretmenevi ilçemizde önemli bir sosyal tesis olup bay ve bayan kuaförleri, oyun salonu, çok amaçlı salon, restoran ve 90 kişilik konferans salonu ile ilçemize ve misafirlerimize hizmet sunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (414) 611 21 95

-

Atatürk Bulvarı No:21 Suruç/Şanlıurfa

Suruç Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Tek kişilik oda talebinde (oda kapatma) ikinci yatak ücretinin %50´si alınır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 25 TL 30 TL 35 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 37.5 TL 45 TL 52.5 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 50 TL 60 TL 70 TL
Suit Oda 45 TL 55 TL 65 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , , ,

ŞANLIURFA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.