Menü Aç

Suşehri Öğretmenevi Hakkında

Suşehri Öğretmenevi, SİVAS ili Tepeardı Mahallesi Kösedağ Cad. Nu:15 Suşehri/SİVAS adresinde yer alan 18 oda ve 45 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Suşehri Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Suşehri Öğretmenevi, şehir merkezinde, terminale 2 km İç Anadulu ve Karadeniz geçiş bölgesi ve doğu batı ulaşımında konaklama için uygun bir yerdedir. Kılıçkaya Barajı ve yayla turizmi için gelenlerin rahatla konaklayacağı uygun fiyat, üstün kalite ile hizmet vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (346) 311 40 02

0 (346) 311 50 20

Tepeardı Mahallesi Kösedağ Cad. Nu:15 Suşehri/SİVAS

Suşehri Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı (1 Kişi) 40 TL 45 TL 47 TL
Oda Fiyatı (2 Kişi) 60 TL 66 TL 70 TL
Oda Fiyatı (3 Kişi) 90 TL 99 TL 105 TL
Oda Fiyatı (1 Kişi) 40 TL 45 TL 47 TL
Oda Fiyatı (2 Kişi) 60 TL 66 TL 70 TL
Oda Fiyatı (3 Kişi) 90 TL 99 TL 105 TL

Etiketler : , , , ,

SİVAS Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.