Menü Aç

Susurluk Öğretmen Lokali Hakkında

Susurluk Öğretmen Lokali, BALIKESİR ili Yeniİ Mah. Varnalı Sok. No:2 Susurluk/Balıkesir adresinde yer alan - oda ve - yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste , lokal da mevcuttur.

Susurluk Öğretmen Lokali adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Susurluk Öğretmen Lokali Susurluk Parkı’nın yanında olup sadece lokal hizmeti vermektedir.

-

İletişim Bilgileri

0 (266) 865 38 62

-

Yeniİ Mah. Varnalı Sok. No:2 Susurluk/Balıkesir

Susurluk Öğretmen Lokali 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Kişi Başı - TL - TL - TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda - TL - TL - TL

Etiketler : ,

BALIKESİR Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.