Menü Aç

Susuz Öğretmenevi Hakkında

Susuz Öğretmenevi, KARS ili Kazım Karabekir Mah. Kazım Karabekir Cad.No:20 Susuz adresinde yer alan - oda ve 25 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Susuz Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Susuz Öğretmenevi Kars’ın Susuz ilçesinde olup il merkezine 19 km dir. Susuz Öğretmenevi 25 yataklı olup odalarda sıcak su,İnternet ve televizyon bulunmaktadır.ayrıca kurumumuzda sabah kahvaltısı,öğle ve akşam yemeği çıkmaktadır.Kurumuzda çok amaçlı kullandığımız salonumuz (oyun salonu,Dinlenme Salonu vb.)bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (474) 511 54 23

-

Kazım Karabekir Mah. Kazım Karabekir Cad.No:20 Susuz

Susuz Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Kurum ile iletişime geçerek fiyatları teyit ediniz.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı TL TL TL

Etiketler : , , , ,

KARS Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.