Menü Aç

Taşköprü Öğretmenevi Hakkında

Taşköprü Öğretmenevi, KASTAMONU ili Karasayid Mah. Atatürk Cad. No:34 Taşköprü / Kastamonu adresinde yer alan 9 oda ve 14 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste da mevcuttur.

Taşköprü Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Taşköprü Öğretmenevi; şehir merkezi içince Gökırmak kenarındadır.Taşköprü Öğretmenevi hizmet üniteleri; 5 oda 14 yataklıdır. Odalarımız içinde wc-banyo ve sıcaksu bulunmaktadır. Kurum içinde; lokal, çok amaçlı kütüphane ve okuma salonu bulunmaktadır.

-

İletişim Bilgileri

0 (366) 417 16 32

0 (366) 417 16 32

Karasayid Mah. Atatürk Cad. No:34 Taşköprü / Kastamonu

Taşköprü Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.


.
Öğretmen Kamu Sivil
Oda Fiyatı 20 TL 25 TL 30 TL
Oda Fiyatı 20 TL 25 TL 30 TL

Etiketler : , , ,

KASTAMONU Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.