Menü Aç

Taşova Öğretmenevi Hakkında

Taşova Öğretmenevi, AMASYA ili Cumhuriyet Mah. Mustafa Bey Cad. No:8 05800/Taşova/AMASYA adresinde yer alan 12 oda ve 26 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Taşova Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Taşova Öğretmenevi şehir merkezindedir.Binamız zemin artı 3 katlıdır. Bir katında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet vermektedir. Taşova Öğretmenevi hizmet üniteleri; Konaklama Ünitesinde biri suit 4 ü tek yataklı toplam 12 oda ve 26 yatak bulunmaktadır. Konaklayan misafirlerimize ücretsiz sabah kahvaltısı verilmektedir. İsteyen misafirlerimiz öğle yemeklerini lokantamızda yiyebilirler. Kurumumuzun 1 adet Lokali,1 adet yemekhanesi, 1 adet kütüphanesi, dinlenme ve okuma salonu vardır. Kurumumuz bahçesinde yazlık kamelyası vardır. 5 dönümlük arsa üzerinde yer alan kurumuzun ücretsiz otopark alanı mevcuttur. Tüm odalarımız banyolu olup, her odada mini bar olup, LCD TV ile her odada merkezi sistem uydu yayını mevcuttur.

-

İletişim Bilgileri

0 (358) 312 13 20

0 (358) 312 24 11

Cumhuriyet Mah. Mustafa Bey Cad. No:8 05800/Taşova/AMASYA

Taşova Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 35 TL 40 TL
Öğretmen Kamu Sivil
1 Kişilik Oda 30 TL 35 TL 40 TL
2 Kişilik Oda 60 TL 70 TL 80 TL
3 Kişilik Oda 90 TL 105 TL 120 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , ,

AMASYA Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.