Tatvan Öğretmenevi

Tatvan Öğretmenevi, BİTLİS ili Sahil Mah. Sakarya Cad. No:25 TATVAN adresinde yer alan 33 oda ve 95 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal da mevcuttur.

Tatvan Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Tatvan Öğretmenevi şehir merkezinde olup şehirlerarası otobüs terminaline 1 km uzaklıkta; Muş Hava Limanına 1 saat , Van Hava Limanına ise 2 saat uzaklıktadır.Öğretmenevimiz Van Gölü kıyısındadır.Öğretmenevimizin önünde bulunan havuzlu bahçemizde eşsiz Van Gölü manzarası ile, yaz aylarında misafirlerimize hizmet verilmektedir. Tüm odalar balkonlu olup bir taraftan masmavi göl, diğer taraftan yemyeşil dağ manzaralıdır.

Tüm odalarda TV, WİFİ(Kablosuz ağ bağlantısı),ısınma ve sıcak su hizmetleri merkezi sistem üzerinden verilmektedir.Her odada buzdolabı,lavabo, WC ve banyo mevcuttur. şehir merkezinde olup şehirlerarası otobüs terminaline 1 km uzaklıkta; Muş Hava hizmet üniteleri Öğretmenevimiz 96 yataklı olup; Double Oda : 7 Adet Double +tek : 5 Adet Tripler Oda : 21 Adet Ünitelerimiz Bilgisayar odası Konaklama ünitesi Kütüphane/Okuma Salonu Lokal Otopark Oturma Salonu Yemek Salonu Oyun Salonu

Bir önceki öğretmenevi olan Şavşat Lokali başlıklı sayfamızda Lokal, Öğretmenevi ve Şavşat hakkında bilgiler verilmektedir.

Tatvan Öğretmenevi Fiyatları 2014 / Fiyat Listesi

Not: Aşağıda belirtilen fiyatlar kişi başı yatak fiyatlarıdır.
Öğretmen
Kamu
Sivil
Oda Fiyatları
20 TL
25-30 TL
- TL
Salon Fiyatları
- TL
- TL
- TL
Tatvan Öğretmenevi güncel fiyat bilgisi için 0 (434) 827 24 11 no'lu telefonu arayınız.

Comments

  • Merhaba,
    Rezervasyon için yukarıda belirtilen telefon numarasını kullanarak (0434 827 24 11) ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

    editör13 Aralık 2013
  • ocağın üçüne nasıl yer ayırabiliriz?

    m.sait12 Aralık 2013

Bir Cevap Yazın


yedi × = 14

Dikkat!
Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.
Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir.
İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.