Menü Aç

Tekirdağ Merkez Öğretmenevi Hakkında

Tekirdağ Merkez Öğretmenevi, TEKİRDAĞ ili Ertuğrul Mahallesi İskele Caddesi No:18 Süleymanpaşa /TEKİRDAĞ adresinde yer alan 19 oda ve 35 yatak kapasiteli bir işletmedir. Ayrıca tesiste restoran, lokal, çok amaçlı salon da mevcuttur.

Tekirdağ Merkez Öğretmenevi adres ve telefon bilgilerini, haritasını, fotoğraflarını ve diğer özelliklerini bu sayfada bulabilirsiniz.

Tekirdağ Merkez Öğretmenevi şehir merkezinde olup otobüs terminaline yaklaşık 1,3 km uzaklıkta deniz kenarında merkezi konumda bulunmaktadır. Tekirdağ Merkez Öğretmenevi hizmet üniteleri; 1i suit,10 oda 200 kişilik restoran lokal pastane ve kuafördür.

-

İletişim Bilgileri

0 (282) 261 08 35 0 (282) 262 90 71

0 (282) 262 90 71

Ertuğrul Mahallesi İskele Caddesi No:18 Süleymanpaşa /TEKİRDAĞ

Tekirdağ Merkez Öğretmenevi 2017 Fiyatları / Fiyat Listesi


Not: Öğrenci kimliğine sahip misafirler için Öğretmen fiyat tarifesi uygulanmaktadır.


KİŞİ BAŞI KONAKLAMA FİYATLARI
Öğretmen Kamu Sivil
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 50 TL 60 TL 65 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 70 TL 80 TL 90 TL
Öğretmen Kamu Sivil
2 Kişilik Oda 100 TL 120 TL 140 TL
3 Kişilik Oda 150 TL 180 TL 210 TL

Etiketler : , , , , , , , , , , , ,

TEKİRDAĞ Öğretmenevleri

Not: Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Ogretmenevine.com Türkiye’deki öğretmenevlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorumlar

Ne Kadar Memnun Kaldınız ?

Haritada Gör

 

Tüm öğretmen evlerini görmek için tıklayınız

Öğretmenevi konaklama fiyatlarının da yer aldığı tüm bilgiler Milli Eğitim Bakanlığı'nın genel kullanıma sunmuş olduğu e-destek hizmet modülünden derlenmiş olup, eksik olan fiyat ve adres bilgileri editörlerimiz tarafından öğretmenevleriyle iletişime geçilerek sağlanmıştır. Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için kurum ile irtibata geçilmesi gerekmektedir. Ogretmenevine.com içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İletişim bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili kurum ile irtibata geçilip teyit edilmeden yapılan işlemlerde Ogretmenevine.com sorumlu değildir, tutulamaz.